KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9401145

nr 940 1145

Axel Österberg

(1866-1952), Sverige

Etsning, Axel Österberg (1866-1952), björn, signerad, motivet: 16x11

Axel Österberg, svensk målare född 1866, död 1952.

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 9 februari 2015
kl 18:47:23

3/2 16:14:43 1      200 kr
8/2 21:23:11 2      Vinnande bud

Axel Österberg

Läs mer om Axel Österberg