KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9401145
nr 940 1145
Axel Österberg
(1866-1952), Sverige
Etsning, Axel Österberg (1866-1952), björn, signerad, motivet: 16x11
Axel Österberg, svensk målare född 1866, död 1952.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 februari 2015
kl 18:47:23
3/2 16:14:43
200 kr
8/2 21:23:11